Těhotenství a těhotenské olečení pro nastávající maminky - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 1 - menu
 
 
 

TĚHOTENSTVÍ

 
 

Říká se, že těhotenství přináší ty nejkrásnější chvíle v životě. Chvíle plné očekávání, těšení se, radosti, komunikace s miminkem, péče o sebe, chystání výbavičky… Je to ale také období velmi náročné. Nastávající maminku čeká mimo jiné výrazná změna postavy. Jestli už jste v takové fázi, že se do původního oblečení stěží vejdete, je čas poohlédnout se po novém. Současná móda velí nechat bříško pěkně světu na očích. To však neznamená, že byste se hned měly vzdávat pohodlí. Právě naopak, těhotná žena potřebuje, aby ji oděv netlačil, dobře seděl a byl variabilní, protože postava se mění doslova každý týden. Materiál nemá dráždit přecitlivělou pokožku. A budoucí mamince se také musí líbit, co má na sobě.

Podívejte se na naši nabídku
těhotenského oblečení. Střih triček kopíruje postavu a současně počítá s velkým bříškem. V šatech zase budete až do posledního dne elegantní. Dbáme na účelné detaily, pěkné barvy a příjemné látky.

 
Těhotenství
 
 
 
 
 

Jen málokteré těhulce vyjde načasování tak, že si nemusí pořizovat teplé oblečení. Nosit manželovy svršky je sice řešením, ne však pro ty, které chtějí vypadat dobře i v jiném stavu. Lepší službu tady udělá těhotenská mikina.

Speciální vsadkou ji přizpůsobíte postavě s velkým bříškem, přitom sedí v ramenou a neplandají vám rukávy. Stažením v pase mikinu upravíte podle aktuální velikosti bříška. A později ji můžete nosit i bez těhotenského dílu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zima, vítr a chlad vás nezaskočí, pokud si k těhotenské mikině pořídíte i bundu. V této kombinaci se nemusíte bát ani největších mrazů. Naše bundy jsou ušité z kvalitního softshellu, těhotenská vsadka na bříško je podšitá fleecem.


Bundy mají tunýlky na stahování, takže si je upravíte, aby vám vždy padly jako ulité, bez ohledu na to, jak moc vaše bříško roste. Funkční kapuce a vysoký stojáček u krku vás ochrání před rozmary počasí. Po porodu se dají používat i bez vsadky.

 
Těhotenství
 
 
 
Těhotenství
 
 
 
 
 

Milujete šaty? U nás najdete vkusné a žensky působící kousky. Střih šatů pohodlně pojme i velké bříško, aniž by sukně končila někde v půli stehen. Příjemné bavlněné plátno pohladí pokožku, vzory potěší oko.

Po porodu je využijete při kojení, dekolt je navíc řešený tak, aby skryl široká ramínka mateřské podprsenky. Můžete si tak užívat pohodlí šatů a přitom snadno nakojit v okamžiku, kdy si miminko řekne. A to vše velmi nenápadně a jednoduše.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jemný bambusový materiál, který doslova hladí přecitlivělou kůži, pohodlný střih pro velké bříško, veselé barvy a nápadité detaily. To jsou hlavní charakteristiky našich těhotenských triček.

Díky pružnému materiálu je po narození miminka můžete využít na běžné nošení, protože se nevytahají. Navíc poslouží při kojení, mají totiž důmyslně skryté zipy, takže své děťátko nakrmíte opravdu diskrétně, kdykoliv a kdekoliv to bude potřebovat.

 
Těhotenství
 
 
 
 
 
 
 
 
button
 
 
 

.

 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky