logo
Přejít na obsah
Bambusové vlákno vás zahalí do hedvábně jemné péče, kterou si zamilujete nepochybně již při prvním setkání. Přírodní materiál vyniká antibakteriálními a antistatickými schopnostmi, výborně absorbuje pot. Jeho pružnost umožňuje obejmout různorodé ženské křivky a přitom zůstává tvarově stálý. Hladký na dotek, měkký k pokožce, přizpůsobivý a nenáročný. Jeden kousek vám nebude stačit
BAMBOO ŠATY
PUDROVÁ
850 Kč  ►
BAMBOO ŠATY
KRÁLOVSKY MODRÁ
850 Kč  ►
BAMBOO ŠATY
KORÁLOVÁ
850 Kč  ►
Variabilní top je propracovaný tak, abyste jej mohla využít po celé mateřství. Volný střih odhalí vaše ramena v teplých horkých dnech a zároveň dá prostor rostoucímu bříšku. Právě v této oblasti oceníte jeho dokonalou krycí schopnost v období po porodu. Během kojení zcela snadno dostanete miminko tam, kam potřebujete a ikdyž vám zrovna tento kousek diskrétní kojení úplně neposkytne, na doma a v soukromí je úplně ideální. Specialitkou tohoto topíku je jeho druhá verze v podobě sukně. Elastický pás jemně obejme rozmanité siluety a svým balónovým střihem krásně podtrhne ženskost. Důležitým detailem jsou praktické kapsy, které jsou ale schované tak, aby nerušily elegantní střih. Pohrajte si s kombinováním, atraktivní top či sukýnka nabízí mnoho možností :-)

BAMBOO SUKNĚ
NOČNÍ MODRÁ
550 Kč  ►
BAMBOO SUKNĚ
MALINOVÁ
550 Kč  ►
BAMBOO SUKNĚ
SMETANOVÁ
550 Kč  ►
BAMBOO TOP
NOČNÍ MODRÁ
550 Kč  ►
BAMBOO TOP
MALINOVÁ
550 Kč  ►
V hřejivých kojících mikinošatech budete moci rychle a diskrétně kojit díky odkrývacímu dílu na prsou. Nepotřebujete provádět žádné složité úkony, prostě zvednete díl a děťátko nakrmíte, aniž byste musela odhalovat břicho a záda. Přitom myslíme na to, aby kojící mikinošaty pěkně seděly a příjemně se nosily.
WARMKEEPER ŠATY
MODRÁ
1390 Kč  ►
WARMKEEPER ŠATY
LEVANDULOVÁ
1390 Kč  ►
KONTAKTY

 Borkovany 331
691 75 Borkovany


ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ
ušité v české šicí dílně
KVALITNÍ MATERIÁLY
a propracované modely
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 3500 Kč
MOŽNOSTI PLATBY
převodem, dobírkou
Návrat na obsah