Oblečení pro miminka - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 2 - menu
 
 
 
 

DĚTSKÉ KUKLY

Před nepříjemnými mrazy a větrem je potřeba vždy chránit naše děti, proto bez debat všichni rodiče ocení dětskou kuklu, která má vysokou hřejivost, prodyšnost, neškrábe a jako bonus je i antibakteriální. Dětská kukla je vyrobena z oboustraného bambusového vlákna nebo merino vlny a vždy spolehlivě ochrání hlavičku vašeho děťátka při chladnějším počasí.

Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
 
 

.

 
 
 

DĚTSKÉ BOTIČKY

I když jsou děti schované pod bundou či mikinou hezky v teple, přeci jen nejsou vyteplené softshellové dětské botičky na škodu. Právě dětské nožičky jsou při nošení vystaveny chladu nejvíce, proto je potřeba je více chránit. Softshellové dětské botičky vyteplené fleecem jsou perfektní volbou. Tři velikost botiček.

 
Botičky
Dětské botičky
První botičky
Botičky
Dětské botičky
První botičky
 
 
 
 
 
 

KRAŤÁSKY

Také jste zjistily, že z některých běžných oblečků dětem při nošení lezou záda? A co teprve, když k tomu ještě dáte látkovou plenku... Pokud je to i váš případ, zkuste naše kraťásky. Střih počítá s tím, že budou mít děti pokrčené nožky, jak už to v šátku nebo nosítku bývá, takže látky je dost, aby gaťky seděly tam, kde mají. Navíc jsou díky většímu prostoru pohodlné i pro děti, které zrovna začínají lézt a potřebují pro pilování této nové dovednosti dostatečný rozlet. A jako bonus si je můžete vyladit s kojícími tričky z naší nabídky, takže bude už z dálky jasné, že k sobě patříte.

 
 
 
 
 
 

.

 
 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky