O nás - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 1 - menu
 
 
 

O NÁS

 
 

Nošení dětí v nosítku, či v šátku je neutuchající trend, který vyznává stále více maminek i tatínků. V teplých letních měsících má nošení dětí v šátku zelenou, nicméně ve zbytku roku právě díky nižším teplotám jsou rodiče nuceni přesedlat na kočárky a jiné teplejší varianty. V případě, že se nechcete nošení dětí vzdát ani v chladnějším období, jste na našem e-shopu správně.

Vyrábíme
praktické těhotenské oblečení a oblečení pro nošení dětí, které efektivně ochrání jak rodiče, tak i v první řadě jejich děti, před nepříjemnými povětrnostními podmínkami. Přirozeně, při zachování maximálního pohodlí a spokojenosti. Veškeré naše nosící bundy, větrovky, kabátky, či nosící mikiny, využijete v těhotenství a budou skvělým a nenahraditelným společníkem pro vás i vaše miminko, při každodenním objevování okolního světa. Využijete je tedy nejen při jarních procházkách v rozkvetlém parku, ale i do sychravého podzimního počasí nebo dokonce i v zimních měsících, třeba při společném stavění sněhuláka. To všechno v pohodlí a teple našich výrobků, které jsou profesionálně ušity v České republice, na základě našich originálních návrhů.
Mateřská a těhotenská móda je další směr, kterým bychom se chtěli věnovat a náš sortiment jsme tak nově rozšířili o těhotenské trička, nebo o těhotenské šaty. Novopečené m
aminky budou určitě nadšené z našeho kojícího oblečení, například z kojících triček a taky z kojících šatů, které jsou velmi praktické a pohodlné na nošení.

 
 
O nás
 
 

Nosící oblečení oceníte i při praktických stránkách života, jako je například veřejná doprava, či při nejrůznějších pocházkách, kdy se stává kočárek spíše přítěží.
Všechny naše výrobky mají spoustu funkčních prvků, jsou vždy precizně ušity a důkladně testovány přímo v terénu, díky čemuž mohly být veškeré detaily dotaženy k dokonalosti pro spokojenost rodičů i jejich dětí. K výrobě jsou používány vysoce kvalitní materiály jako je softshell, fleece, či bavlněná pletenina. Naprostou samozřejmostí je také fakt, že všechny materiály splňují požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR na výrobky pro děti ve věku do 3 let.

 
 
 
 
těhotenská móda - button
 
 
 

.

 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky