logo
Přejít na obsah

O nás

Navrhujeme a vyrábíme praktické multifunkční oblečení pro maminky - těhotenské a kojící oblečení a taky oblečení pro nošení dětí, které efektivně ochrání jak rodiče, tak i jejich děti před nepříjemnými povětrnostními podmínkami přirozeně, při zachování maximálního pohodlí a spokojenosti. Veškeré naše těhotenské a nosící bundy, větrovky, kabátky, mikiny či kojící trička budou skvělým a nenahraditelným společníkem pro vás i vaše miminko, při každodenním objevování okolního světa.
o nás - Adelay
Mateřská a těhotenská móda je další směr, kterým bychom se chtěli věnovat a náš sortiment jsme nedávno rozšířili o těhotenská trička, nebo taky nově o těhotenské šaty, sukně a topy, které jsou zároveň i pro kojící maminky. Novopečené maminky tak budou určitě nadšené z našeho oblečení, například z triček, sukní a šatů, které jsou velmi praktické a pohodlné na nošení. Dále máme nosící softshellové bundy pro tatínky a taky funkční oblečení pro děti z kvalitních materiálů.
šití bundy - šicí dílna Adelay
střih materiálu
Všechny naše výrobky mají spoustu funkčních prvků, jsou vždy precizně ušity a důkladně testovány přímo v terénu, díky čemuž mohly být veškeré detaily dotaženy k dokonalosti pro spokojenost rodičů i jejich dětí. K výrobě jsou používány vysoce kvalitní materiály jako je softshell, fleece, bambus, merino, či bavlněná pletenina. Naprostou samozřejmostí je také fakt, že všechny materiály splňují požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR na výrobky pro děti ve věku do 3 let.
těhotenské oblečení a nosící oblečení
KONTAKTY

 Borkovany 331
691 75 Borkovany


ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ
ušité v české šicí dílně
KVALITNÍ MATERIÁLY
a propracované modely
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 3500 Kč
MOŽNOSTI PLATBY
převodem, dobírkou
Návrat na obsah