logo
Přejít na obsah

O NÁS

Vyrábíme praktické těhotenské oblečení a oblečení pro nošení dětí, které efektivně ochrání jak rodiče, tak i v první řadě jejich děti, před nepříjemnými povětrnostními podmínkami. Přirozeně, při zachování maximálního pohodlí a spokojenosti. Veškeré naše nosící bundy, větrovky, kabátky, či nosící mikiny, využijete v těhotenství a budou skvělým a nenahraditelným společníkem pro vás i vaše miminko, při každodenním objevování okolního světa.
o nás - Adelay
Mateřská a těhotenská móda je další směr, kterým bychom se chtěli věnovat a náš sortiment jsme tak nově rozšířili o těhotenské trička, nebo o těhotenské šaty. Novopečené maminky budou určitě nadšené z našeho kojícího oblečení, například z kojících triček a taky z kojících šatů, které jsou velmi praktické a pohodlné na nošení.
střih materiálu
šití bundy - šicí dílna Adelay
Všechny naše výrobky mají spoustu funkčních prvků, jsou vždy precizně ušity a důkladně testovány přímo v terénu, díky čemuž mohly být veškeré detaily dotaženy k dokonalosti pro spokojenost rodičů i jejich dětí. K výrobě jsou používány vysoce kvalitní materiály jako je softshell, fleece, či bavlněná pletenina. Naprostou samozřejmostí je také fakt, že všechny materiály splňují požadavky vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR na výrobky pro děti ve věku do 3 let.
těhotenské oblečení a nosící oblečení
© 2019 Adelay. All rights reserved
KONTAKTY

 Borkovany 331
691 75 Borkovany


ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ
ušité v české šicí dílně
KVALITNÍ MATERIÁLY
a propracované modely
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 3000 Kč
MOŽNOSTI PLATBY
kartou, dobírkou, atd.
Návrat na obsah