Těhotenská mikina a nosící mikina - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 2 - menu > nabidka pro maminky
 
 
 

TĚHOTENSKÉ A NOSÍCÍ MIKINY
s odepínacími rukávy
5v1

 

Těhotenské / nosící mikiny Adelay nabízejí praktickou možnost nošení dětí v nosítku či v šátku jak vpředu, tak i vzadu. Jsou propracované do detailů a vyrobeny z velmi příjemných materiálů, které ocení jak rodiče, tak i děti. Multifunkční nosící mikiny s odepínacími rukávy jsou vyrobeny z vysoce hřejivého materiálu - bavlněné teplákoviny (100% bavlna, gramáž: 315g/m2). Obsahuje spoustu šikovných drobností pro příjemné nošení, přičemž variabilní střih nosící mikiny vám umožní, že si z ní můžete jednoduše vytvořit prima odlehčenou variantu - slušivou vestu. Velkým plusem nosící mikiny Adelay je tedy možnost odepínacích raglánových rukávů a taky vnitřní stahování v pase i ve spodní části. Z dvojité bavlny je vyroben nejen nosící díl, ale také díl těhotenský. Nosící díl je navíc vybaven gumkou s brzdičkou. Naše mikina se vám bude krásně nosit s miminkem i bez.

 
Těhotenská a nosící mikina
Těhotenská mikina
Těhotenská mikina
 
 
 

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ MIKINY
s beránkem
2v1

 

Mikiny jsou vyrobeny z vysoce hřejivého materiálu wellsoft (vnější vrstva jemný fleece a vnitřní vrstva beránek). Obsahuje spoustu šikovných drobností na těhotenské bříško a po té pro nošení dítěte (v nosítku nebo šátku), přičemž je velmi slušivá i na běžné nošení. Velkým plusem je vnitřní stahování v pase a ve spodní části. Pokud pořebujete nosit v zadu stačí mikinu otočit.
Nejen na doma, ale i na procházky do přírody a rodinné výlety oceníte naše nosící mikiny, díky kterým budete vy i vaše miminko vždy v teple. V porovnání s kočárkem mají mikiny na nošení dětí ještě jednu obrovskou výhodu a tou je, že umožňují rodičům a dětem být neustále v přímém kontaktu. Děťátko je vždy krásně zakutané a při chůzi může spokojeně sledovat okolní svět.

 
 
Nosící mikina
Nosící mikina
 
 
 
 
 

.

 
 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky