Těhotenské bundy a nosící bundy - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 2 - menu > nabidka pro maminky
 

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ KABÁTKY
3v1

 

Další velmi oblíbenou variantou pro nošení dětí v šátku či nosítku v chladnějším počasí je nosící softshellový kabát, který je propracovaný do detailů a má spoustu šikovných drobností pro příjemné nošení. Nosící kabát je ideální volbou pro podzimní a zimní období. Všechny maminky taky ocení vnitřní stahování v pase i ve spodní straně kabátu, stejně jako odnímatelnou kapuci a těhotenský díl. Velmi praktický je taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte, společně i s možností upevnění kapucky na bundu. V softshellovém nosícím kabátu Adelay můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a samozřejmě taky vzadu.

 
těhotenská bunda
těhotenská bunda
těhotenské bundy
těhotenská bunda
Bunda na nošení dětí - těhotenská
 
 

.

 
 
 

TĚHOTENSKÉ A NOSÍCÍ BUNDY
s odepínacími rukávy  
5v1

 

Naše těhotenské a nosící bundy s odepínacími rukávy nabízejí multifunkční využití a jsou praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku v chladnějším počasí. Nosící bundu využijete jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou bez nosícího či těhotenského dílu kdykoliv přirozeně stát běžnou součástí vašeho šatníku pro každodenní nošení. Nosící bundy mají odepínací raglánové rukávy, takže pokud si sami chcete občas vytvořit z bundy slušivou vestu, je pro vás multifunkční nosící bunda Adelay ideální volbou.

 
těhotenské bundy
těhotenské bundy Adelay
Nosící a těhotenské bundy
 
 
 

.

 
 

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ VĚTROVKY
2v1

 

Softshellová nosící větrovka je ideální volbou pro podzimní a jarní období anebo v létě při výletech na horách. Všechny maminky taky ocení praktickou kapsu, do které se celá bunda jednoduše schová, když se zrovna nepoužívá a bez problémů se vměstná do batůžku, takže nosící větrovka Adelay je velmi vhodná například i při cestách do zahraničí. Velmi praktický je na větrovce taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte. V softshellové nosící větrovce můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a taky vzadu.

 
Nosící a těhotenská bunda - větrovka
Těhotenská / nosící větrovka
Nosící a těhotenská bunda - větrovka
 
 
 
 
 
 

.

 
 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky