logo
Přejít na obsah

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ BUNDY

6v1 (s odepínacími rukávy)
Naše nosící a těhotenské bundy s odepínacími rukávy nabízejí multifunkční využití a jsou praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku v chladnějším počasí. Těhotenské / nosící bundy využijete jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou kdykoliv přirozeně stát i běžnou bundou pro každodenní nošení. Adelay bundy pro nošení dětí a těhotné mají odepínací raglánové rukávy, takže pokud si sami chcete občas vytvořit z bundy slušivou vestu, je pro vás multifunkční nosící / těhotenská bunda Adelay ideální volbou.
těhotenská bunda
těhotenské bundy - modré
těhotenské bundy

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ KABÁTKY

3v1
Naše nosící a těhotenské kabátky jsou praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku v chladnějším počasí. Těhotenské / nosící kabátky využijete, jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou kdykoliv přirozeně stát i běžnou bundou pro každodenní nošení. Adelay kabátek pro nošení dětí a těhotné je ideální volbou.
těhotenská bunda - kabátek
těhotenské bundy - kabátky
těhotenské bundy - modré
těhotenská bunda - kabátek modrý
těhotenské bundy - kabátek barevný

TĚHOTENSKÉ / NOSÍCÍ VĚTROVKY

3v1
Softshellová těhotenská / nosící větrovka je ideální volbou pro podzimní a jarní období anebo v létě například při výletech na horách. Všechny maminky taky ocení praktickou kapsu, do které se celá bunda jednoduše schová, když se zrovna nepoužívá a bez problémů se vměstná do batůžku, takže nosící větrovka Adelay je velmi vhodná i při cestování do zahraničí. Velmi praktický je na větrovce taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte. V těhotenské / nosící větrovce můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a taky vzadu.
těhotenská bunda - větrovka
těhotenské bundy - větrovky
těhotenské bundy - větrovky šedé
© 2020 Adelay. All rights reserved
KONTAKTY

 Borkovany 331
691 75 Borkovany


ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ
ušité v české šicí dílně
KVALITNÍ MATERIÁLY
a propracované modely
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 3000 Kč
MOŽNOSTI PLATBY
převodem, dobírkou
Návrat na obsah