logo
Přejít na obsah

Těhotenské / nosící kabáty

3v1
Naše nosící a těhotenské kabáty jsou praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku v chladnějším počasí. Těhotenské / nosící kabáty využijete, jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou kdykoliv přirozeně stát i běžnou bundou pro každodenní nošení. Adelay kabát pro nošení dětí a těhotné je ideální volbou.
těhotenská bunda - kabátek
těhotenské bundy - kabátky
těhotenské bundy - modré
těhotenské bundy - kabátek barevný
těhotenská bunda - kabátek modrý

Těhotenské / nosící větrovky

3v1
Softshellová těhotenská / nosící větrovka je ideální volbou pro podzimní a jarní období anebo v létě například při výletech na horách. Všechny maminky taky ocení praktickou kapsu, do které se celá bunda jednoduše schová, když se zrovna nepoužívá a bez problémů se vměstná do batůžku, takže nosící větrovka Adelay je velmi vhodná i při cestování do zahraničí. Velmi praktický je na větrovce taky odnímatelný nosící díl s přídavným dílem, který zakryje hlavičku dítěte. V těhotenské / nosící větrovce můžete nosit dítě v šátku či nosítku vpředu a taky vzadu.
těhotenská bunda - větrovka
těhotenské bundy - větrovky
těhotenské bundy - větrovky šedé

Těhotenské / nosící bundy

6v1 (s odepínacími rukávy)
Naše nosící a těhotenské bundy s odepínacími rukávy nabízejí multifunkční využití a jsou praktickou variantou pro všechny akční rodiče, kteří své malé děti chtějí nosit v nosítku či šátku v chladnějším počasí. Těhotenské / nosící bundy využijete jak v průběhu vašeho těhotenství, tak i po něm při nošení dítěte. Navíc se mohou kdykoliv přirozeně stát i běžnou bundou pro každodenní nošení. Adelay bundy pro nošení dětí a těhotné mají odepínací raglánové rukávy, takže pokud si sami chcete občas vytvořit z bundy slušivou vestu, je pro vás multifunkční nosící / těhotenská bunda Adelay ideální volbou.
těhotenská bunda
těhotenské bundy - modré
těhotenské bundy

Těhotenské / nosící mikiny

6v1, s odepínacími rukávy
Těhotenské / nosící mikiny Adelay nabízejí  praktickou možnost nošení dětí v nosítku či v šátku jak vpředu, tak i  vzadu. Jsou propracované do detailů a vyrobeny z velmi příjemných  materiálů, které ocení jak rodiče, tak i děti. Naše multifunkční nosící / těhotenská mikina s odepínacími rukávy je vyrobena z vysoce hřejivého materiálu -  bavlněné teplákoviny (100% bavlna, gramáž: 315g/m2). Obsahuje spoustu  šikovných drobností pro příjemné nošení, přičemž variabilní střih nosící / těhotenské mikiny vám umožní, že si z ní můžete jednoduše vytvořit prima odlehčenou variantu - slušivou vestu. Velkým plusem nosící / těhotenské mikiny Adelay  je tedy možnost odepínacích raglánových rukávů a taky vnitřní stahování  v pase i ve spodní části. Z dvojité bavlny je vyroben nejen nosící díl,  ale také díl těhotenský. Naše mikina se vám bude krásně nosit s miminkem i bez.
KONTAKTY

 Borkovany 331
691 75 Borkovany


ORIGINÁLNÍ ZBOŽÍ
ušité v české šicí dílně
KVALITNÍ MATERIÁLY
a propracované modely
DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 3500 Kč
MOŽNOSTI PLATBY
převodem, dobírkou
Návrat na obsah