Nošení dětí od ledna až do prosince - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky > 1 - menu
 
 
 

NOŠENÍ DĚTÍ

 
 

Nošení dětí je mezi maminkami stále populárnější. Je totiž praktické. S miminkem v šátku nebo nosítku obstaráte domácnost a pohrajete si s vašimi staršími dětmi. Výlety nemusíte přizpůsobovat tomu, aby se tam dalo jít s kočárkem. Cestu v MHD zvládnete jako nic. Nošení umožňuje diskrétně nakojit dítko, vzájemná blízkost podporuje tvorbu mateřského mléka a hormonů štěstí. Miminko je v blízkosti maminky spokojené, většinou dobře spí, netrápí ho tak koliky. No a pak jsou tu všechny ty krásné šátky a pěkná nosítka… Přes nesporné výhody ale s horším počasím nošenců v ulicích ubývá, protože maminky mají obavy, že jejich děťátku bude chladno. Ale i v zimě to jde, ideálně s oblečením navrženým přímo pro nošení dětí.

Adelay nosícím maminkám nabízí mikiny, bundy a řadu drobností. Nosící oblečení je přizpůsobené pro nošení miminka na břiše i na zádech a má spoustu praktických detailů, aby dovnitř netáhlo a byli jste chráněni před venkovní nepohodou. Doplňky zahřejí i krčky, hlavičky a nožičky dětí.

 
Nošení dětí
 
 
 
 
 

Potřebujete-li se zahřát, zvolte nosící mikinu. Schováte do ní miminko umístěné na břiše i na zádech a můžete si ji maximálně přizpůsobit díky stahování či odepínacím rukávům. Stahovací je také vsadka na nošení.

Mikiny jsou ušité z fleecu nebo teplákoviny, abyste si mohli vybrat materiál, který je vám příjemnější. A když odepnete nosící vsadku, dají se vzít i bez miminka, takže získáte hned několik kousků v jednom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Softshellové bundy neprofouknou, nepromoknou a zahřejí i v mrazech. Mají velkou kapuci, která nepadá z hlavy a dá se v případě potřeby odepnout, vysoký stojáček chrání před větrem. Stejně jako mikiny jsou plně variabilní díky stahování či odepínacím rukávům.

Lze je využít pro nošení dítěte vpředu i vzadu, velmi praktický je odepínací kryt na hlavu pro dítě, který ho skutečně chrání před nepřízní počasí.Bundy mají padnoucí střih, proto vypadají pěkně i bez nosící vsadky.
.

 
Nošení dětí
 
 
 
Nošení dětí
 
 
 
 
 

Na vycházku jen tak je příliš chladno, ale na „velkou“ nosící bundu to ještě není? Máte obavu, že mikina vám profoukne? Pak je pro vás ideálním řešením lehká softshellová nosící větrovka. Spokojené bude i miminko, s hlavičkou schovanou pod kapuckou.

Větrovka se dá nosit s dítětem na břiše i na zádech a oceníte, že ji můžete složit do malé praktické kapsičky. Nosící větrovka je tak nepostradatelnou výbavou na cestování s miminkem, hlavně pak v přechodném období jara a podzimu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Některá miminka si při kojení nebo i nošení v šátku či nosítku ráda hrají: hladí, škrabkají, štípou, tahají vlasy nebo řetízky… Kdo by chtěl jejich neklidné ručičky zaměstnat jinak, může jim nabídnout kojící korále. Je to užitečná pomůcka a ještě navíc ozdobí maminku, hodí se i jako dárek.

Korále jsou vyrobené z potravinářského silikonu, který je vhodný i pro malé děti, takže je mohou mnout v ručičce a žužlat, poslouží také jako kousátko při prořezávání zoubků. Když dítko zatáhne silněji, korále se rozepnou, ale neroztrhnou. A po skončení kojení vám budou sloužit jako originální šperk.


 
Nosící oblečení
 
 
 
 
 
 
 
 
button
 
 
 

.

 
Firma
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky