Nákrčník, silikonové kojící korále, dětská kukla i první botičky - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 

NÁKRČNÍKY

 
 

Pokud se chystáte na procházku ven do chladnějšího počasí, zaručeně přijde vhod také nákrčník z polarfleecu, s oboustrannou antipeelingovou úpravou, nebo z bavlny. Velmi praktické je zapínání na suchý zip a možnost regulace velikosti (obvod krku).

 
Nákrčníky
Nákrčníky
Nákrčník - oranžový
Nákrčník - fialový
Nákrčník - černý
Nákrčník - limetkový

.

 
 
 

DĚTSKÉ KUKLY

 
 

Před nepříjemnými mrazy a větrem je potřeba vždy chránit naše děti, proto bez debat všichni rodiče ocení dětskou kuklu, která má vysokou hřejivost, prodyšnost, neškrábe a jako bonus je i antibakteriální. Dětská kukla je vyrobena z oboustraného bambusového vlákna a vždy spolehlivě ochrání hlavičku vašeho děťátka při chladnějším počasí.

 
Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
 
Dětská kukla
 

.

 
 
 

DĚTSKÉ BOTIČKY

 
 

I když jsou děti schované pod bundou či mikinou hezky v teple, přeci jen nejsou vyteplené softshellové dětské botičky na škodu. Právě dětské nožičky jsou při nošení vystaveny chladu nejvíce, proto je potřeba je více chránit. Softshellové dětské botičky vyteplené fleecem jsou perfektní volbou. Standardní velikost botiček je 13 cm.

 
 
Botičky
Botičky
První botičky
Dětské botičky
Dětské botičky
 

.

 
 
 

KOJÍCÍ KORÁLE

 
 

Kojící korále je možné používat nejen jako ozdobu na krk, jsou to i praktické korále vhodné při kojení – ručičky dítěte se zaměstnají, děťátko se v klidu nakojí a nemá potřebu maminku tahat za vlasy, škrábat, apod. Dále taky kojící korále výborně poslouží při nošení dítěte v nosítku či šátku jako kousátko, když se dítěti prořezávají zoubky. Materiál silikonových kojících korálů i provázku je zdravotně nezávadný.

 
 
Kojící korále
Kojící korále
Silikonové kojící korále
Kojící korále
Kojící korále
 
 
 
 

.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky