Nákrčník, silikonové kojící korále, dětská kukla i první botičky - Adelay

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podstránky
 
 
 
 

DĚTSKÉ KRAŤÁSKY

Batolecí kraťásky jsou nejen praktické, ale také jsou skvělým doplňkem ke kojícím tričkům ve stejném designu.
Při kojení budete krásně ladit :)

 
 
 
 

DĚTSKÉ KUKLY

Před nepříjemnými mrazy a větrem je potřeba vždy chránit naše děti, proto bez debat všichni rodiče ocení dětskou kuklu, která má vysokou hřejivost, prodyšnost, neškrábe a jako bonus je i antibakteriální. Dětská kukla je vyrobena z oboustraného bambusového vlákna nebo merino vlny a vždy spolehlivě ochrání hlavičku vašeho děťátka při chladnějším počasí.

 
Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
Dětská kukla
 

.

 
 

DĚTSKÉ BOTIČKY

 

I když jsou děti schované pod bundou či mikinou hezky v teple, přeci jen nejsou vyteplené softshellové dětské botičky na škodu. Právě dětské nožičky jsou při nošení vystaveny chladu nejvíce, proto je potřeba je více chránit. Softshellové dětské botičky vyteplené fleecem jsou perfektní volbou. Standardní velikost botiček je 13 cm.

 
Botičky
Dětské botičky
První botičky
Dětské botičky
Botičky
 
 
 

.

 
 
 

NÁKRČNÍKY

Pokud se chystáte na procházku ven do chladnějšího počasí, zaručeně přijde vhod také nákrčník z polarfleecu, s oboustrannou antipeelingovou úpravou, nebo z bavlny. Velmi praktické je zapínání na suchý zip a možnost regulace velikosti (obvod krku).

 
 
Nákrčníky
Nákrčníky
Nákrčník - oranžový
Nákrčník - fialový
Nákrčník - černý
Nákrčník - limetkový
 
 

.

 
 
 

KOJÍCÍ KORÁLE

 
 

Kojící korále je možné používat nejen jako ozdobu na krk, jsou to i praktické korále vhodné při kojení – ručičky dítěte se zaměstnají, děťátko se v klidu nakojí a nemá potřebu maminku tahat za vlasy, škrábat, apod. Dále taky kojící korále výborně poslouží při nošení dítěte v nosítku či šátku jako kousátko, když se dítěti prořezávají zoubky. Materiál silikonových kojících korálů i provázku je zdravotně nezávadný.

 
 
Kojící korále
Kojící korále
Silikonové kojící korále
Kojící korále
Kojící korále
 
 
 
 

.

 
 
 
Sídlo společnosti
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky