...Merino a mateřská móda...

Pozastavily jste se někdy nad tím, milé ženy, kolik fyzické zátěže nám přibyde mateřstvím ?

Kdo se nosí 9 měsíců s rostoucím břichem? Kdo kojí celé dny a celé noci v různých polohách a na různých místech ? Kdo drží co chvíli dítě v rukách? Kdo jej nosí po krmení, při uspávání houpá na rameni ? Kdo je váže do šátku na svojí hruď a stihne tak mezi vařením, úklidem ještě dojít pro sourozence do školky a vyšlápnout zpátky 4té patro ? ...
 
Jsme to my, mámy ! :-)
 
Vyvážit potřeby dítěte se svým pohodlím je každodenním programem, který není vůbec lehký a pokud nám může něco jen maličko v této situaci pomoct, je to velká úleva.
Ve správnou chvíli se hlásí o slovo náš komfort !
 
Je čas na funkční oblečení.
 
Oblečeme vás do jemného merina, jehož vlastnosti převyšují na všech frontách ostatní materiály, jako je bavlna nebo syntetika.
Toto mocné přírodní vlákno spojuje styl, pohodlí a výkon v dokonalé harmonii. Je výjimečně hřejivé a mimořádně hebké k vaší pokožce.
 
 
Přirozené schopnosti merina
 
Termoregulace
 
Talent pro regulaci tělesné teploty  tento materiál rozhodně má !
V zimě vás zahřeje a v létě odvede vlhko. Během celého procesu vlákno dýchá a tak vám udržuje příjemný pocit na těle.
 
Odolné vůči zápachu
 
Méně deodorantu vůbec neuškodí : merino vlna absorbuje všechny molekuly zápachu a uvolňuje je až při praní. Bez ohledu na to, jak je horko, budete se celý den cítit komfortně. Navíc ho nemusíte prát po každém nošení. Stačí jej pověsit pod širým nebem, větrání na vzduchu merino totiž přímo miluje ! Pereme opravdu jen v nutném případě. Pro šetrnou péči používejte ekologické prací prostředky nebo speciální  " na vlnu a jemné prádlo ".
A na žehlení si nechejte kopice lněného a bavlněného prádla :-)
Díky elastickým vlastnostem je extrémně odolný proti pomačkání, ustojí opakované natahování a přesto zůstává tvarově stále stejný. Stává se proto dokonalým společníkem na cestách a dlouhodobě věrným kouskem ve vašem šatníku.
 
Hypoalergenní, pečující zázrak pro citlivou pokožku
 
Zapomeňte na kousavé svetry a šály od babičky ! Ne každá vlna je pichlavá, těžká a hrudkovitá. Merino je nejjemnější vlna na světě, je hebká a lehká.
Výzkumy ukazují, že nošení triček nebo svetrů z merino vlny účinně snižuje příznaky ekzému dospělých a kojenců ve srovnání s jinými látkami.
 
Obnovitelné, biologicky odbouratelné
 
Syntetická vlákna a bavlna vyžadují velké množství manipulace a zpracování. Merino vlna je však vyrobena z trávy, vody a čerstvého vzduchu. Merino ovce se volně pasou na kopcích Nového Zélandu a Austrálie a dvakrát ročně dodávají nové rouno.
 
~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Pro všechny tyto luxusní benefity se řadí merino do celoročního oblečení. Ať už jej nosíte při sportu nebo jiných aktivitách, vždy se vám přizpůsobí !
 
 
 
 
V naší dílně jsme pro VÁS a vaše DĚTI ušily oblečení pro každodenní potřeby, neváhejte jej vyzkoušet, ručíme za spokojenost ! :-)
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 2000 Kč
Originální oblečení
Originální oblečení
100% kvalitní materiály
Ušito v české šicí dílně
Ušito v české šicí dílně
vysoká kvalita